| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4490 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 121 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4300 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 89.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.