| От | 2019 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1677 мм |
| Междуосие | 2662 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1500 мм |
| Пътен Просвет | 200 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 223 |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 120 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4600 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.2 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Размер На Гуми | 195/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.