| От | 2015 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4453 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1666 мм |
| Междуосие | 2662 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 119 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Размер На Гуми | 195/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.