| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4917 мм |
| Широчина | 1915 мм |
| Височина | 1676 мм |
| Междуосие | 2858 мм |
| Предна Следа | 1638 мм |
| Задна Следа | 1638 мм |
| Пътен Просвет | 183 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 362 |
| Работен Обем | 1986 см3 |
| Мощност | 230 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./1500-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.8 мм |
| Ход На Буталото | 92.2 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1828 кг. |
| Размер На Гуми | 245/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.