| От | 2013 |
| До | 2016 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7-8 |
| Дължина | 5101 мм |
| Широчина | 2003 мм |
| Височина | 1844 мм |
| Междуосие | 3021 мм |
| Предна Следа | 1709 мм |
| Задна Следа | 1704 мм |
| Пътен Просвет | 194 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 682 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3564 см3 |
| Мощност | 288 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 366 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 85.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 83 |
| Маса (без товар) | 2200 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2930 кг. |
| Размер На Гуми | 255/65 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.