| От | 2015 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4956 мм |
| Широчина | 1861 мм |
| Височина | 1513 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3456 см3 |
| Мощност | 275 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 326 н.м./4700 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1705 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.