| От | 2016 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4505 мм |
| Широчина | 1837 мм |
| Височина | 1670 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 414 |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 147 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./1750-4000 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 57 |
| Маса (без товар) | 1440 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.