| От | 2016 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4572 мм |
| Широчина | 1825 мм |
| Височина | 1482 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1499 см3 |
| Мощност | 116 к.с./6150 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 141 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DVVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Маса (без товар) | 1229 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.