| От | 2018 |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4900 мм |
| Широчина | 1862 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2830 мм |
| Предна Следа | 1595 мм |
| Задна Следа | 1600 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 892 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3564 см3 |
| Мощност | 310 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 382 н.м./5200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC-VVT |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 85.6 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 14.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1937 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.