| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4708 мм |
| Широчина | 1891 мм |
| Височина | 1676 мм |
| Междуосие | 2864 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1636 мм |
| Пътен Просвет | 204 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 184 к.с./5000-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1350-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VALVETRONIC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.25 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.1 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 2.1-2.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Капацитет на батерията | 12 kWh |
| Маса (без товар) | 1990 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2620 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.