| От | 2003 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4569 мм |
| Широчина | 1853 мм |
| Височина | 1674 мм |
| Междуосие | 2795 мм |
| Предна Следа | 1524 мм |
| Задна Следа | 1542 мм |
| Пътен Просвет | 200 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2979 см3 |
| Мощност | 231 к.с./5900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 89.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 224 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 67 |
| Маса (без товар) | 1835 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2260 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.