| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5062 мм |
| Широчина | 1897 мм |
| Височина | 1424 мм |
| Междуосие | 2944 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1607 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5204 см3 |
| Мощност | 450 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 540 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 10.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо на трапецовиден носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 19.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1940 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2540 кг. |
| Размер На Гуми | 265/35 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.