| От | 2020 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4954 мм |
| Широчина | 1886 мм |
| Височина | 1446 мм |
| Междуосие | 2928 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1603 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 |
| Работен Обем | 2967 см3 |
| Мощност | 344 к.с./3850-4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1750-3250 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 91.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.1 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9-7.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Маса (без товар) | 1955 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2590 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.