| От | 2008 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4938 мм |
| Широчина | 1864 мм |
| Височина | 1446 мм |
| Междуосие | 2847 мм |
| Предна Следа | 1608 мм |
| Задна Следа | 1588 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 565 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5204 см3 |
| Мощност | 435 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 540 н.м./3000-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 10.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо на трапецовиден носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 18.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1970 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2600 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.