| От | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4954 мм |
| Широчина | 1886 мм |
| Височина | 1446 мм |
| Междуосие | 2928 мм |
| Предна Следа | 1633 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 388 |
| Работен Обем | 2894 см3 |
| Мощност | 444 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.6 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.5 сек |
| Обем На Резервоара | 73 |
| Маса (без товар) | 2035 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.