| От | 2006 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4916 мм |
| Широчина | 1864 мм |
| Височина | 1449 мм |
| Междуосие | 2843 мм |
| Предна Следа | 1596 мм |
| Задна Следа | 1576 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 546 л |
| Модел | - |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5204 см3 |
| Мощност | 435 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 540 н.м./3000-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12,5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Вискозитет | - |
| Масло Спецификация | - |
| Масло Количество | - |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | 4х4 постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 19.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.7 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.4 л/100км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1910 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2490 кг |
| Размер На Гуми | 265/35 R19Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.