| От | 1990 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4403 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1397 мм |
| Междуосие | 2537 мм |
| Предна Следа | 1413 мм |
| Задна Следа | 1426 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2309 см3 |
| Мощност | 133 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 186 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 206 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1280 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1740 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.