| От | 1989 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4060 мм |
| Широчина | 1730 мм |
| Височина | 1310 мм |
| Междуосие | 2510 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 68 |
| Работен Обем | 2959 см3 |
| Мощност | 210 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 245 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 72.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Максимална Скорост | 245 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1260 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1430 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 ZR 16V; 225/55 ZR16V |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.