| От | 1966 |
| До | 1968 |
| Тип каросерия | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4230 мм |
| Широчина | 1630 мм |
| Височина | 1270 мм |
| Междуосие | 2250 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1570 см3 |
| Мощност | 109 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 137 Нм/3500 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.0 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Без усилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.5 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 10.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 48 л |
| Маса (без товар) | 950 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1280 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.