| От | 1997 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4257 мм |
| Широчина | 1712 мм |
| Височина | 1425 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 380 |
| Работен Обем | 1929 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 186 н.м./2400 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.6 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 179 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек |
| Обем На Резервоара | 51 |
| Маса (без товар) | 1245 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1765 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R 14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.