| От | 2016 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6-7 |
| Дължина | 4984 мм |
| Широчина | 1713 мм |
| Височина | 1975 мм |
| Междуосие | 2820 мм |
| Предна Следа | 1684 мм |
| Задна Следа | 1684 мм |
| Пътен Просвет | 185 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 447 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3471 см3 |
| Мощност | 290 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 362 н.м./4700 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 13.1-14.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.7-11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 74 |
| Размер На Гуми | 245/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.