| От | 1993 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4820 мм |
| Широчина | 1930 мм |
| Височина | 1890 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1595 мм |
| Задна Следа | 1600 мм |
| Пътен Просвет | 220 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1368 л |
| Минимален Обем На Багажника | 832 л |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 4477 см3 |
| Мощност | 205 к.с./4400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 100.0 мм |
| Ход На Буталото | 95.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12 cek. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | 17 л/100км |
| Обем На Резервоара | 95 л |
| Маса (без товар) | 2410 кг |
| Максимално Допустима Маса | 3060 кг |
| Размер На Гуми | 275/70 R16T |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.