| От | 1991 |
| До | 1994 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4545 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1400 мм |
| Междуосие | 2580 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1455 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 405 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2212 см3 |
| Мощност | 136 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 189 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96.9 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1240 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1780 кг. |
| Размер На Гуми | 185/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.