| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4465 мм |
| Широчина | 1803 мм |
| Височина | 1595 мм |
| Междуосие | 2664 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1554 мм |
| Пътен Просвет | 221 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 137 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 182 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, DAVCS |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.07 мм |
| Ход На Буталото | 89.92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Капацитет на батерията | 8.8 kWh |
| Маса (без товар) | 1690 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.