| От | 1999 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5355 мм |
| Широчина | 1825 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1550 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3199 см3 |
| Мощност | 220 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 305 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1750 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2230 кг |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.