| От | 2020 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4362 мм |
| Широчина | 1793 мм |
| Височина | 1410 мм |
| Междуосие | 2649 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 150 к.с. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Маса (без товар) | 1210 кг. |
| Размер На Гуми | 235/30 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.