| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4963 мм |
| Широчина | 2146 мм |
| Височина | 1382 мм |
| Междуосие | 2901 мм |
| Пътен Просвет | 127 мм |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 2 |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 249 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.7 сек |
| Маса (без товар) | 2303 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2850 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.