| От | 2018 |
| До | 2018 |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4948 мм |
| Широчина | 1989 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Мощност | 600 к.с. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.5 сек |
| Размер На Гуми | 275/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.