| От | 1988 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4510 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1340 мм |
| Междуосие | 2630 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2260 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 3 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.