| От | 1999 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5145 мм |
| Широчина | 1885 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1590 мм |
| Задна Следа | 1580 мм |
| Пътен Просвет | 135 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3791 см3 |
| Мощност | 208 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 312 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96,5 мм |
| Ход На Буталото | 86,4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А80) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 11.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.8 л/100км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1630 кг |
| Размер На Гуми | 235/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.