| От | 2021 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 1 |
| Брой Места | 1 |
| Дължина | 4995 мм |
| Широчина | 2000 мм |
| Височина | 1145 мм |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 2600 см3 |
| Мощност | 680 к.с. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Вид Гориво | Етанол E85 |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 350 км/ч |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1030 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.