| От | 2023 |
| До | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4447 мм |
| Широчина | 1841 мм |
| Височина | 1624 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Пътен Просвет | 219 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 210 |
| Работен Обем | 1199 см3 |
| Мощност | 136 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 230 н.м./1750 обор. |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.6-5.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 |
| Маса (без товар) | 1478 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2050 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.