| От | 2012 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4365 мм |
| Широчина | 1837 мм |
| Височина | 1628 мм |
| Междуосие | 2613 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 377 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 163 к.с./120 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 191 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 3.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1660 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2245 кг. |
| Размер На Гуми | 215 / 60 R 16; 225 / 50 R 17; 235 / 45 R 18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.