| От | 2002 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4395 мм |
| Широчина | 2055 мм |
| Височина | 1151 мм |
| Междуосие | 2730 мм |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 7291 см3 |
| Мощност | 555 к.с./5900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 750 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.7 сек |
| Маса (без товар) | 1280 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.