| От | 1999 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4345 мм |
| Широчина | 2055 мм |
| Височина | 1150 мм |
| Междуосие | 2730 мм |
| Предна Следа | 1675 мм |
| Задна Следа | 1660 мм |
| Разположение | В средата, напречно |
| Работен Обем | 7291 см3 |
| Мощност | 550 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 750 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 340 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 20 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1250 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.