| От | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4724 мм |
| Широчина | 1934 мм |
| Височина | 1174 мм |
| Междуосие | 2795 мм |
| Разположение | Отзад, надлъжно |
| Работен Обем | 5980 см3 |
| Мощност | 750 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 1000 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Маса (без товар) | 1218 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.