| От | 2017 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4998 мм |
| Широчина | 1863 мм |
| Височина | 1490 мм |
| Междуосие | 2829 мм |
| Предна Следа | 1607 мм |
| Задна Следа | 1610 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 560 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1956 см3 |
| Мощност | 210 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 480 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 231 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1732 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2370 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.