| От | 2018 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4677 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1520 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1530 мм |
| Задна Следа | 1525 мм |
| Пътен Просвет | 136 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 |
| Мощност | 109 к.с. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT XTRONIC |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Капацитет на батерията | 38 kWh |
| Маса (без товар) | 1520 кг. |
| Размер На Гуми | 205/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.