| От | 1995 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4845 мм |
| Широчина | 1930 мм |
| Височина | 1805 мм |
| Междуосие | 2970 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1585 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4169 см3 |
| Мощност | 145 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 331 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | dependent spring suspension |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Обем На Резервоара | 95 |
| Максимално Допустима Маса | 2300 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.