| От | 2022 |
| До | 2023 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4648 мм |
| Широчина | 1839 мм |
| Височина | 1689 мм |
| Междуосие | 2705 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1590 мм |
| Работен Обем | 1477 см3 |
| Мощност | 201 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 305 н.м./2800-4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 88.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 14 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.