| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4389 мм |
| Широчина | 1836 мм |
| Междуосие | 2647 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1580 мм |
| Пътен Просвет | 188 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 564 |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 141 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 199 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, CVTCS |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Xtronic |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Максимално Допустима Маса | 1975 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.