| От | 1990 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4145 мм |
| Широчина | 1670 мм |
| Височина | 1385 мм |
| Междуосие | 2430 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1839 см3 |
| Мощност | 140 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 167 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 6.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1110 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1385 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 H |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.