| От | 2023 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4710 мм |
| Широчина | 1895 мм |
| Височина | 1370 мм |
| Междуосие | 2780 мм |
| Предна Следа | 1590 мм |
| Задна Следа | 1600 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 249 |
| Работен Обем | 3799 см3 |
| Мощност | 565 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 633 н.м./3300-5800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, CVTCS |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 88.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 74 |
| Маса (без товар) | 1785 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2144 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.