| От | 2022 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4900 мм |
| Широчина | 1852 мм |
| Височина | 1443 мм |
| Междуосие | 2824 мм |
| Предна Следа | 1595 мм |
| Задна Следа | 1595 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 436 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 236 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 362 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Директно / Индиректно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Xtronic |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 61 |
| Маса (без товар) | 1569 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2014 кг. |
| Размер На Гуми | 235/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.