| От | 2014 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4410 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Височина | 1310 мм |
| Междуосие | 2550 мм |
| Пътен Просвет | 115 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3696 см3 |
| Мощност | 344 к.с./7400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 371 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.4-15.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.6-10.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Максимално Допустима Маса | 1800 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.