| От | 2000 |
| Тип Купе | Джип (Офроуд автомобил) |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3735 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1735 мм |
| Междуосие | 2280 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1445 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 801 л |
| Минимален Обем На Багажника | 166 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 129 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81.5 мм |
| Ход На Буталото | 95.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 (165) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.2 (11.3) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 12 (12.4) л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 (8.2) л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 (9.7) л/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 л |
| Маса (без товар) | 1394 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1725 кг |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 S |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.