| От | 1998 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Джип (Офроуд автомобил) |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3975 мм |
| Широчина | 1680 мм |
| Височина | 1710 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1445 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1834 см3 |
| Мощност | 160 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 7.69 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 л |
| Маса (без товар) | 1390 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1665 кг |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 S |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.