| От | 2021 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3850 мм |
| Широчина | 1727 мм |
| Височина | 1432 мм |
| Междуосие | 2495 мм |
| Предна Следа | 1484 мм |
| Задна Следа | 1483 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 211 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.3 сек |
| Капацитет на батерията | 32.6 kWh |
| Размер На Гуми | 195/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.