| От | 2019 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4253 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1441 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1564 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 360 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1496 см3 |
| Мощност | 116 к.с. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 4.4-4.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.8-4.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.0-4.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.