| От | 2019 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4266 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1441 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1563 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 360 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 190 к.с. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 5.1-5.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.6-4.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.